Ostrołęka,

wtorek, 9 lutego 2016

Hip Hop Warszawski Styl po raz pierwszy w Ostrołęce! 27 lutego 2016, wstęp wolny!

Hip Hop Warszawski Styl po raz pierwszy w Ostrołęce!

27 lutego 2016 r., tym razem w w budynku Wyższej Szkoły Administracji Publicznej przy ulicy Korczaka 73 w Ostrołęce  odbędzie się charytatywny koncert, którego organizatorami oraz gośćmi będą ludzie związani z kulturą HIP-HOP’ową.

– Lubimy i chcemy pomagać. Tym samym pokazujemy, że ludzie związani z rapem nie są obojętni na ludzką krzywdę. – mówi jeden ze współorganizatorów imprezy, Jacol z Pewnej Pozycji. HDS, który również wesprze Dawida swoim występem, dodaje – Zawsze wchodzę w takie akcje, głównie dlatego, że sam wiem co to znaczy potrzebować pomocy.

„Hip Hop Warszawski Styl – Pomoc dla Dawida”

W pomoc Dawidowi Nikodemskiemu, zaangażowała się również Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, która na potrzeby wydarzenia udostępniła organizatorom salę. Podczas imprezy będą organizowane zbiórki oraz licytacje a cały dochód przekazany zostanie na pomoc ośmioletniemu, choremu Dawidowi, cierpiącemu na Zespół Goldenhara. To zespół wad wrodzonych charakteryzujący się jednostronnym niedorozwojem twarzoczaszki, wadami układu krążenia; nerwowego; urologicznego oraz audiologicznego.

Na koncercie wystąpią: Pewna Pozycja, Podziemny Styl, HDS, Warszawski Desant, Karat, WHSP, RAPOKALIPSA,

Dj Chory.

CHARYTATYWNY KONCERT

 “HIP HOP WARSZAWSKI STYL – POMOC DLA DAWIDA”

KIEDY? 27 luty 2016 r.  (sobota)

GDZIE? Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce ul. Korczaka 73

START! godzina 16:00

WSTĘP WOLNY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz